اخبار
آئین تقدیر از مجریان نظرسنجی‌های انتخاباتی ایسپا با حضور حسن مسلمی نائینی ‏رئیس جهاددانشگاهی، علی منتظری، مرتضی میرباقری عضو هیأت مدیره ایسپا، ‏علیرضا کلانتر مهرجردی و با حضور بر خط رؤسا، معاونین فرهنگی و مدیران شعب ‏ایسپا در استان‌ها در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.‏
شنبه, 23 تیر,1403
مقایسه یافته‌های نظرسنجی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ با آمار رسمی اعلامی از سوی وزارت کشور
شنبه, 16 تیر,1403
جدیدترین نظرسنجی انتخاباتی ایسپا مربوط به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری که در 13 تیر به روش مصاحبه حضوری و با اندازه نمونه 3606 نفر در سراسر کشور (شهرها و روستاها) با جامعه آماری افراد بالای 18 سال اجرا شده به این شرح است:
پنجشنبه, 14 تیر,1403
یافته‌های موج جدید نظرسنجی انتخاباتی ایسپا، که در روز 6 تیرماه به روش حضوری و با اندازه نمونه 3589 نفر در سراسر کشور(شهر و روستا) اجرا شده به شرح ذیل است؛
چهار شنبه, 06 تیر,1403
تهران- ایرنا- رئیس ایسپا شرایط نزدیک رقابتی، واکنش‌های متفاوت طرفداران و ستادهای نامزدهای انتخاباتی و وابستگی حاکمیتی و دولتی مراکز نظرسنجی را از دلایل حساسیت بالای انتشار نتایج نظرسنجی‌ها می‌داند. به باور او، چون مراکز نظرسنجی از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، نتایجشان باید در اختیار عموم قرار گیرد.
چهار شنبه, 06 تیر,1403
یافته‌های موج جدید نظرسنجی انتخاباتی ایسپا، که در روزهای 2 و 3 تیرماه به روش حضوری و با ‏اندازه نمونه 4057 نفر در سراسر کشور(شهر و روستا) اجرا شده به شرح ذیل است؛
دوشنبه, 04 تیر,1403
‏ بر اساس نظرسنجی‌های ایسپا در خردادماه، روند میزان مشارکت مردم بعد از ثبت‌نام نامزدها و ‏اعلام نهایی کاندیداهای تایید شده ریاست جمهوری، در روزهای اخیر طبق نمودار قابل مشاهده ‏است. ‏
چهار شنبه, 30 خرداد,1403
نظرسنجی‌های انتخاباتی مرکز ایسپا وابسته به جهاد دانشگاهی از رسانه‌های ما با آدرس‌ ذیل منتشر می‌شود. گمانه‌زنی افراد، جریان‌های سیاسی و رسانه‌ها و انتساب آنها به ایسپا بی‌اخلاقی بوده و طبیعتا مورد تایید نیست. ایسپا در ۲۳ سال گذشته و در دوره‌های مدیریتی مختلف تلاش کرده است صرفا با کار علمی و پرهیز از هر گونه سیاسی کاری با صرف هزینه‌های مادی و انسانی داده های قابل اتکا تولید کرده و پیش از برگزاری انتخابات در رسانه‌های خود منتشر کند. این رویه در انتخابات پیش رو نیز ادامه دارد.
شنبه, 26 خرداد,1403
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایرانِ (ایسپا) جهاد دانشگاهی در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نظرسنجی‌های ملی متعددی درباره انتخابات اجرا می‌کند که اجرای آن با محوریت نگرش مردم به انتخابات و تحلیل رفتار رای‌دهی در ۳۱ استان کشور است و تاکنون به دو موج نظرسنجی در سطح ملی رسیده که تا روز انتخابات نیز تداوم خواهد یافت.
دوشنبه, 21 خرداد,1403
جهاددانشگاهی در پیامی شهادتِ خادمانِ ملت و در صدر آنان رئیس‌جمهور مردمی و مغتنم را در حادثه‌یِ دردناکِ سانحه‌ی هوایی به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان (عج)، فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی)، خانواده شهدا و تمامی مردم ایران تسلیت گفت.
دوشنبه, 31 اردیبهشت,1403
دومین جشنواره تحقیقات شعب ایسپا با حضور دکتر حسن مسلمی نائینی رئیس جهاددانشگاهی و دکتر مصطفی زمانیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری به کار خود خاتمه داد.
شنبه, 29 اردیبهشت,1403
برگزیدگان دومین جشنواره تحقیقات شعب ایسپا معرفی شدند
شنبه, 29 اردیبهشت,1403
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir