اخبار
مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)، دفتر همدان گفت: به مناسبت هفته پژوهش و فناوری همایشی با عنوان «جایگاه پژوهش در پیشبرد اهداف توسعه استان همدان» برگزار می شود
چهار شنبه, 21 آذر,1397
نشست مدیران اجرایی شعب ایسپا به صورت ویدئو کنفرانس با موضوع «نقاط قوت و ضعف گردآوری اطلاعات به شیوه الکترونیکی در طرح های نظرسنجی» با حضور دکتر عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد آقاسی رئیس مرکز و معاونین ایسپا در تاریخ 6 آذرماه 1397 در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد.
شنبه, 10 آذر,1397
به گزارش روابط عمومی ایسپا، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی کلیه کتاب های منتشر شده توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در فروشگاه مجازی تارنمای ایسپا قرار گرفت.
چهار شنبه, 07 آذر,1397
یکی دیگر از محورهای مورد پژوهش این نظرسنجی مهم ترین مشکلات سفر از دیدگاه پاسخگویان بوده است.طبق نتایج باید گفت که «مسائل مالی مانند گران بودن سفر» 55.9 درصد، مهم ترین مشکل زائران از دیدگاه پاسخگویان محسوب می شود
شنبه, 26 آبان,1397
از پرسش های این نظرسنجی حضور در سایر شهرهای زیارتی عراق بوده است که پاسخگویان به صورت چند پاسخی می توانستند پاسخ خویش را ارائه دهند که در این میان 93.2 درصد از پاسخگویان اعلام کرده اند که به نجف اشرف، 45.6 درصد به کاظمین و 33.7 به سامرا مشرف شده اند.
چهار شنبه, 23 آبان,1397
هرساله در طول مسیر راهپیمایی اربعین حسینی موکب ها و مساجدی نسبت به اجرای مراسم های مذهبی شامل ایراد سخنرانی های مذهبی و نیز اجرای مداحی توسط سخنرانان و مداحان سرشناس اقدام می نمایند.طبق نظرسنجی ایسپا 56.5 درصد از این برنامه ها استفاده کرده بودند و 42.1 درصد نیز در این مراسم ها شرکت نداشته اند.
چهار شنبه, 23 آبان,1397
براساس یافته های این گزارش 29.8 درصد از پاسخگویان اعلام کرده اند که اولین بار است در راهپیمایی اربعین شرکت کرده اند.
سه شنبه, 22 آبان,1397
موج دوم پیمایش ملی «سنجش فرهنگ سیاسی مردم ایران» به پایان رسید
یکشنبه, 20 آبان,1397
مطابق نظرسنجی مذکور 75.3 درصد زائران از سیم کارت ایرانی استفاده کرده‎اند. 21.8 درصد اعلام کرده‎اند که سیم کارت عراقی تهیه کرده‎اند. 78.1 درصد از قیمت مکالمات راضی نبوده‎اند و 19.6 درصد اعلام رضایت کردند.
یکشنبه, 20 آبان,1397
نتایج نظرسنجی نشان می ­دهد 62 درصد زائران از ساماندهی مرزها رضایت داشته / 47.6 درصد از زائران از ثبت نام ارز مسافرتی از طریق پیام رسان بله اظهار نارضایتی کرده اند
سه شنبه, 15 آبان,1397
محبوبی معاون امور مسائل و آسیب های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور: شهریور ماه امسال با همکاری ایسپا پیمایشی انجام شد که نشان داد بیش از 70 درصد با پدیده کودکان کار خیابانی مواجه هستند. بیش از 70 درصد مردم نیز معتقدند این افراد چهره شهر را زشت می‌کنند و 88 درصد موافق جمع آوری این افراد هستند.
دوشنبه, 14 آبان,1397
سومین جلسه شورای فنی شعب مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در تاریخ 2 آبان ماه 1397 با حضور رئیس ایسپا، آقایان احمد حاجی بلند(معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان آذربایجان شرقی)، رامین جانی پور، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان لرستان) و احمدرضا فیروزی (معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان البرز) و معاونین ایسپا تشکیل شد
چهار شنبه, 02 آبان,1397
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir