اخبار
نتایج نظر سنجی «ایسپا» نشان می­‌دهد دو سوم مردم ایران خواهان صرف منابع حاصل از قطع یارانه‌ی ثروتمندان به نفع قشر محروم هستند. تنها ۱.۵ درصد مردم می­ گویند یارانه فعلی «بخش زیادی» از هزینه ­های آنان را پوشش می‌دهد.
یکشنبه, 21 مهر,1398
نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که اواخر شهریور امسال انجام شد نشان می‌دهد ۶۷ درصد مردم خواستار حذف یارانه ثروتمندان هستند.
السبت, 12 اكتوبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در تیرماه 1398 میزان رضایت بازنشستگان صندوق صنعت نفت را در حوزه های مختلف رفاهی و درمانی مورد سنجش قرار داد. جامعه آماری این طرح، بازنشستگان صندوق مذکور در استان های تهران و خوزستان را شامل می شود که نمونه ای با حجم 3000 نفر (1600 تهران و 1400 خوزستان) از بین آن ها انتخاب گردید.
شنبه, 13 مهر,1398
دکتر سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک روز دوشنبه 8 مهرماه 1398 ضمن گفت و گو با رئیس و معاونان ایسپا پیرامون مسائل و موضوعات اجتماعی و فرهنگی روزجامعه، از این مرکز بازدید کرد.
سه شنبه, 09 مهر,1398
رئیس ایسپا ضمن بیان چرایی تضاد بین برخی آمارهای مسئولان با واقعیت اظهار کرد: اگر نتایج نظرسنجی‌ها منتشر شود، این پیام را برای مردم خواهد داشت که نظر مردم برای دولت و حاکمیت مهم است و برای همین این نظرسنجی انجام شده است. البته نیازمند شکل‌گیری و ترویج گفتمان نظرسنجی در نزد مردم، سیاست‌گذاران و مسئولان هستیم.
شنبه, 06 مهر,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر سید فرید موسوی نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون جوانان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 13 شهریور 1398 به منظور آشنایی بیشتر با اهداف و فعالیت های ایسپا و نیز افزایش تعاملات، از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) بازدید کرد.
الخميس, 05 سبتمبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، در سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به منظور استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران حوزه نظرسنجی و رفتار انتخاباتی، جلسه «شورای مشورتی علمی» را در روز دوشنبه 11 شهریور 98 برگزار کرد.
سه شنبه, 12 شهریور,1398
در نظرسنجی‌های بعد از دی ماه 96 ، 81 درصد «نارضایتی اقتصادی» را عامل اصلی دانسته‌اند
یکشنبه, 20 مرداد,1398
سرپرست مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران از برنامه این مرکز برای انجام طرح های نظرسنجی انتخابات مجلس در سال ۹۸ خبر داد.
شنبه, 19 مرداد,1398
رئیس جمهور روحانی روز چهارشنبه 16 مرداد در آیین بزرگداشت سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی در جمع روسا و مدیران این نهاد، ایسپا را به عنوان یکی از ثمره های فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی دانست.
چهار شنبه, 16 مرداد,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، دوشنبه 14 مرداد در نشست خبری سی‌ونهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی ضمن انتقاد از عدم توجه متولیان فرهنگی به نتایج افکارسنجی و نظرسنجی‌ها تأکید کرد:‌ بایستی ظرفیت شنیدن نتایج افکارسنجی‌ها و نظرسنجی‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم برای مسائل راهکار ارائه کنیم.
دوشنبه, 14 مرداد,1398
وزیر ورزش و جوانان در نشست مشترک با رئیس و مدیران جهاد دانشگاهی بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در حوزه نظرسنجی و تحقیقات افکار عمومی تاکید کرد
دوشنبه, 14 مرداد,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir